Září 2017

NG bout hunt

21. září 2017 v 16:52 | Miss Clara |  Interesting findings
Otázkou neni, jestli ty peníze z lovu pomáhají chránit přírodu nebo ne. Otázkou je, proč je někdo takový exhibicionistický úchyl, že musí to zvíře prostě jen tak sestřelit i s vědomím, jak je vzácné, místo aby se na něj jen v klidu koukal a byl rád, že žije... Lovecký pud v nás je a projevuje se to v mnoha aspektech života. Bojovat a získat trofej. Ale jenom člověk dokáže opustit původní kořeny a vzdát se lovu té divoké zvěře, které už bolesti způsobil svým konáním dost.

http://www.nationalgeographic.com/magazine/2017/10/trophy-hunting-killing-saving-animals/?utm_source=Facebook&utm_medium=Social&utm_content=link_fb20170921ngm-trophyhunting&utm_campaign=Content&sf115657212=1

Jak mě zase serou média

21. září 2017 v 15:06 | Antikoncepce |  Adventures of my life
Už jsem si myslela, že chci děti... pak na mě začali na internetu vyskakovat všechny ty články zhrzených, poblitých a nevyspalých matek. Tak až si zase bude někdo stěžovat, že naši populaci smetou svou porodností migranti, kterých je u nás tak 12, tak dejte vědět. Pošlu je do prdele za vás. (Aneb a jako nějaká podpora by třeba nebyla, než rvát do ženský jen ty kecy o tom, že její život jde s porodem totálně do hajzlu? V tom případě by snad nechtěl rodit nikdo, ne?!)

Zhublas

21. září 2017 v 14:50 | Broke Journal |  Adventures of my life
Když potřebuješ 6 otroků, aby ti otočili šaty... a tisíce lidí ti to lajkuje. Některé zcela zrůdné a nepoužitelné počiny návrhářů mě fakt nutí protáčet panenky. Tak hlavně že si holky připadaj jako princezny... To ani princezna by nebyla tak blbá v tomhle chodit.

Zeměkoule*982

16. září 2017 v 14:30 | Miss Clara |  Blah blah blah
Už asi dvě hodiny píšu email... známe se už pár let, bydlely jsme spolu a mluvily jsme o lecčem. Byly jsme si vlastně dost podobné.
Zjišťuju, že mám poslední dobou fakt problém komunikovat s lidma. Mám v hlavě bezednou černou díru, která mě pronásleduje a ničí. Stále se mi ji nepodařilo ani zahrabat nebo dostatečně uspokojivě zavřít. A když se mě pak takoví lidé ptají, jak se mám a co dělám, mám pochopitelně tendenci jim upřímně napsat, že je to nic moc a proč. Pak zjistím, že stránka textu je pryč lusknutím prstu a říkám si: "Vážně to musím být vždycky já, kdo druhým píše slohy? Proč to dělám..." A pak sedím nad jedním mailem dvě hodiny. Protože sice vím, co bych ráda napsala, ale nevím, co všechno chci ještě sdělit. Co bych měla sdělit...
Často takhle teď mažu zprávy. Byla doba, kdy jsem to brala tak, že tohle jsem halt já a takhle já komunikuju. Asi nejsem nejstručnější, ale zatím si nikdo nestěžoval, že by ho nudilo to číst, tak co no... Když se někdo zeptá, já mu prostě odpovím, po svém. Ale teď jakobych zapnula autocenzuru. Protože koho to zajímá? Koho zajímají čí problémy, lidi dneska chtějí číst jen samé veselé, nadšené a šťastné zprávy. A co ti na to vůbec napíšou? Chceš vůbec poslouchat nějaké idee o tom, jak všelijak by se ti dalo třeba pomoct. Když víš, že pomoct si můžeš jedině sama?
... Nevím. To je teď moje oblíbené slovo. Vždycky přemýšlím a pak se ten proud v jednom bodě zastaví a já už nevím. Už nevím, co s tím, co dál nebo co říct.

Koukám se na předchozí mail, co mi psala a porovnávám, jak je dlouhý. Přemýšlím, který odstavec ještě vyškrtnout, abych se dostala na stejnou délku. Moc to nejde. Vím, že je to vlastně jedno, že zrovna ona si to v pohodě přečte a nebude jít to asi vůbec vadit. Ale mě to vadí... Jako spousta věcí.


Zvykla jsem si, že nemá cenu s lidmi probírat cokoli, co se nějak dotýká mých problémů. Připadám si pak jako slaboch a zoufalec. V nejlepším případě mě lidé rovnou osočují, že jsem blbec. A tak už neumím psát ani kamarádům. Asi...

Lifesabitch, again

14. září 2017 v 17:14 | Little MissC |  Philosopher's stone
Facebook is like the Moon - you always see just the brighter side. - vOrel

Louis Tomlinson ft. Bebe Rexha - Back to You

14. září 2017 v 16:27 | Little MissC |  Listen to music
Current mood:

I know you say youi know me know me well - but these days I don't even know myself.


Zabijte mě

14. září 2017 v 16:10 | Last Warrior |  Adventures of my life
Vidět, jak vaši spolužáci, které jste nenáviděli za jejich omezenost, infantilitu, blbost... tisíc dalších věcí, domyslete si... mají partnery, psy, děti, slušnou práci a plat... Nevím, jak bych to řekla. Neumím ten pocit, co právě cítím, vlastně ani nějak rozumně popsat...

Mě nehledaj

4. září 2017 v 9:20 | Jsem Socka |  Adventures of my life
Když ti brigáda sbírání psích exkrementů připadá velmi lákavá... #nemámpráci