Březen 2018

Louisa - YES ft. 2 Chainz

27. března 2018 v 21:25 | Wots Ap |  Listen to music
New summer smash:
Louisa - YES ft. 2 Chainz

Like Britney's back or wuuuut....?


Vyje samotnej eko-vlk

14. března 2018 v 19:05 | Trouble Maker |  Blah blah blah
To se takhle roztrhne pytel s levnejma letenkama a nikomu není blbý nechat za sebou eko stopu jako sfiňa a letí na víkend do nějaké "kůl" řiti. Nebo já nevim, co se jako stalo, že všichni někam letí... Chápu tu potřebu objevovat cizí kraje, ačkoli já ji teda nějak nemám. Někdo za prací, někdo za přírodou, někdo na lyže... co ale nechápu jsou lidi, kteří si koupí letenku do Dubaje (protože Paříž je málo kůl a teďka tam pár lidí kilnuli, víš jak...).

Dubaj je město v poušti, které vyrostlo z pochybných peněz z ropy. Žije jenom díky takovým cvokům, co si tam jezdí fotit selfíčka s fontánou a mrakodrapem a nakupovat do klimatizovaných obchoďáků... s výhledem na vyprahlou mrtvou poušť, ve který vyrostly hotely a vily. Nikomu nevadí, že to dává ještě menší smysl, než jezdit k moři do Egypta.
Nic víc než na umělém zavlažování za strašné peníze pár palem obklopených náhodně vygenerovanou zástavbou uprostřed ničeho... Jestli bych něco nikdy nepodpořila, tak tohle. A oni tam jezdí a nadšeně se tam fotí a všechno je kůl, všechno je fajn...

Nevim, možná vám přijdu divná, ale je mi za ně smutno. Že nad tím vůbec nepřemýšlí, že jim to neni blbý. Že možná neznají ani tu vesnici 10 kilometrů za barákem, ale letěj do Dubaje. Protože proč? Protože nemám absolutně tucha proč...

Just sain

3. března 2018 v 14:54 | Was There |  Adventures of my life
Vždycky jsem si stěžovala, že se za mnou ani živáčka neotočí. Pak jsem si po dlouhém čekání někoho našla a najednou mě každou chvíli někdo otravoval. Pravidelně se jednou za čas objevil nějaký nadšenec, který viděl můj ksicht na profilovce na facebooku a musel mi napsat, že jsem jako pěkná... Nejsem hnusná, vím, jak těžký je oslovovat druhé lidi. Vždycky jsem poděkovala, poslala smajlík. Co je na tom? Slušnost.
... a pak se našli takový kreténi, co se s váma div nezačali hádat o tom, že by s váma ale jako chtěli fakt chodit a "to přece nevadí, že někoho máš!" ... Od té doby na žádné takové zprávy prostě neodepisuju.

Až budete zase nadávat, že všechny holky jsou netečný krávy a tak... Možná ne, možná jenom některý jiný lidi byli před váma.

Mayer Hawthorne ft. Kendrick Lamar - Crime

2. března 2018 v 22:03 | Lady C |  Listen to music
Chillin like...
Mayer Hawthorne ft. Kendrick Lamar - Crime