Adventures of my life

Just sain

3. března 2018 v 14:54 | Was There
Vždycky jsem si stěžovala, že se za mnou ani živáčka neotočí. Pak jsem si po dlouhém čekání někoho našla a najednou mě každou chvíli někdo otravoval. Pravidelně se jednou za čas objevil nějaký nadšenec, který viděl můj ksicht na profilovce na facebooku a musel mi napsat, že jsem jako pěkná... Nejsem hnusná, vím, jak těžký je oslovovat druhé lidi. Vždycky jsem poděkovala, poslala smajlík. Co je na tom? Slušnost.
... a pak se našli takový kreténi, co se s váma div nezačali hádat o tom, že by s váma ale jako chtěli fakt chodit a "to přece nevadí, že někoho máš!" ... Od té doby na žádné takové zprávy prostě neodepisuju.

Až budete zase nadávat, že všechny holky jsou netečný krávy a tak... Možná ne, možná jenom některý jiný lidi byli před váma.

Kurusimasu

23. prosince 2017 v 12:59 | Le Chatna
Když přijedeš domu, aby ses mohl dívat na pohádky a flákat se... ale v telce je úplný kulový a ty čumíš nasraně do internetu a čteš si o politice...

Konec hudby v Čechách

2. prosince 2017 v 10:42 | Silence of Lambs
Když ti čeští zpěváci v éteru vysvětlují, že je v pořádku, že udělali album plné přezpívaných písniček, to dělá přece i Robbie Williams... Jo, ale on neni ty a nepřezpívává krásné zahraniční písničky v katastrofálním aranžmá s příšerným pseudopřeloženým textem...

Jak mě zase serou média

21. září 2017 v 15:06 | Antikoncepce
Už jsem si myslela, že chci děti... pak na mě začali na internetu vyskakovat všechny ty články zhrzených, poblitých a nevyspalých matek. Tak až si zase bude někdo stěžovat, že naši populaci smetou svou porodností migranti, kterých je u nás tak 12, tak dejte vědět. Pošlu je do prdele za vás. (Aneb a jako nějaká podpora by třeba nebyla, než rvát do ženský jen ty kecy o tom, že její život jde s porodem totálně do hajzlu? V tom případě by snad nechtěl rodit nikdo, ne?!)

Zhublas

21. září 2017 v 14:50 | Broke Journal
Když potřebuješ 6 otroků, aby ti otočili šaty... a tisíce lidí ti to lajkuje. Některé zcela zrůdné a nepoužitelné počiny návrhářů mě fakt nutí protáčet panenky. Tak hlavně že si holky připadaj jako princezny... To ani princezna by nebyla tak blbá v tomhle chodit.

Zabijte mě

14. září 2017 v 16:10 | Last Warrior
Vidět, jak vaši spolužáci, které jste nenáviděli za jejich omezenost, infantilitu, blbost... tisíc dalších věcí, domyslete si... mají partnery, psy, děti, slušnou práci a plat... Nevím, jak bych to řekla. Neumím ten pocit, co právě cítím, vlastně ani nějak rozumně popsat...

Mě nehledaj

4. září 2017 v 9:20 | Jsem Socka
Když ti brigáda sbírání psích exkrementů připadá velmi lákavá... #nemámpráci

Peklo...

30. srpna 2017 v 15:07 | Miss Clara
Když ti někdo gratuluje k přijetí do doktorandu: "Gratuluju k tvojí snaze zničit si potenciální kariéru, zchudnout jak kostelní myš a dřít jak kretén!" "Díky kámo, nemůžu se dočkat!"

mammado

22. srpna 2017 v 12:29 | Last Warrior
Začínám mít pocit, že i kdybych řekla: "Hele, mami! Na zahradě se nám pase jednorožec!", přišla by odpověď: "Vidíš, já jsem ti to říkala!"

Still not a billionaire

21. srpna 2017 v 19:42 | Miss Clara
 
 

Reklama