Laughing lungs out

I don't speak French

12. srpna 2017 v 20:55 | Le Chatna
Dnešní facebookový top (The Late Show with Stephen Colbert / btw to vypípnutí je "merde" a čte se to skutečně poměrně elegantně):

Fashion, bitch!

12. srpna 2017 v 15:07 | Posh Princess
Když někdo ve firmě posere mašinu, ale ty se rozhodneš to zachránit kamufláží za newest fashion...

Urgentní

11. dubna 2017 v 22:07 | So Sad
Nejdřív se voháknu do úplně nových vypraných hadrů, nadělám si hodinu vlasy kulmou, pak se nalíčím... a nakonec natáhnu zadělaný smradlavý rukavice a popadnu opráskanou konev a jdu zálívat záhon. Logic as fuck, vopravdu... #zrušteženskéčasopisy

Bitches everywhere

14. března 2017 v 22:28 | Thrill Kill
Tito lidé vystihují ideu reakce "to mě mrzí" na FB - už teď mě mrzí, že někdo musel investovat několik let života do toho vychovat sebevraha, který musí být za každou cenu muck sexy. #zabijtetonežtonakladevajíčka

https://www.instagram.com/angela_nikolau/

Bratia

26. prosince 2016 v 22:45 | Ezopovy Bajky
"Čas výroby: neviem, j*bem sa s tým od rána."
source: http://webovydizajn.blog.cz/

Rada nad zlato

11. července 2016 v 9:10 | Realist´s Diary
Nabízíme práci čerstvým absolventům!
Požadujeme: 10 let praxe, 6 olympijských medailí, 2 Nobelovky, výbornou znalost nejméně tří vymřelých jazyků. Vystudovaná škola čar a kouzel výhodou.
Plat: 10 500,- hrubého.

Etnické kulinářství

23. dubna 2016 v 11:20 | Everything Fails
Z rozhodnutí EU nesmí mít jídlo v názvu hanlivý výraz etnika. Proto se ruší název "Cikánská pečeně" a nový název je "Nepřizpůsobivá roláda". - facebook

To dáš...

17. dubna 2016 v 19:09 | Seriously? Seriously!
Internet je zvláštní místo, ale jistým způsobem takové upřímné...

Tohle si musím schovat...

2. února 2016 v 9:15 | Morticia
... až přijdou horší časy. (by Václav Pavlík, facebook)

Dneska poprvé jako dozor u písemné zkoušky s naplněnou kapacitou. Konalo se to v malé posluchárně, kde všichni seděli u sebe a navíc měli stejné otázky, takže to byl spíš takový sociální experiment s následujícím průběhem:
9:05 - Začátek zkoušky
9:10 - Zaujaly mě asi 3 studentky, které mají hlavu na lavici nalepenou tak, že to vypadá, že z ní šňupou koks.
9:15 - Doteď všichni věděli aspoň něco, takže zatím neměli potřebu koukat k sousedům.
9:20 - Slečna, která sedí v druhé řadě vedle jiné (jinak je kolem několik volných míst), začíná opisovat dost ostentativně. Stoupám si na chvilku přímo před ni.
9:25 - cca 20 % lidí už se snaží něco odkoukat od sousedů.
9:30 - Na zem někomu spadl mobil. Jeho majitel to zvládl jako profesionál a nehnul brvou. Nicméně bylo vidět, kdo to je, protože všichni, co byli kolem něj zvedli zrak, aby mě očima ujistili, že jejich ten mobil nebyl.
9:35 - Uprostřed posazený hipster dokazuje, že jeho účes není jen na parádu, ale že má i praktické využití (viz obrázek).
9:40 - Slečna, co předtím ostentativně opisovala, opisuje znovu. Přesazuju jí, aby do konce života nešilhala.
9:45 - cca 40 % lidí hledá něco u sousedů. Většina potom zkontroluje, jestli jsem je neviděl. Pohledem je ujišťuju, že viděl. Ale nahlas je nekárám, protože by to všechny ostatní rušilo a protože je stejně nemám jak vyhodit (nemaj, kudy se dostat ven).
9:50 - Jeden student něco vysvětluje druhému. Kárám pohledem a dělám tytyty prstem. On vysvětluje, že si od něj kolega (ten hipster) jenom půjčil tužku.
9:55 - Už přes 60 % lidí se podívalo jednou, ale většinou víckrát, ke kolegovi.
10:00 - Oznamuju 5 minut do konce a připomínám, aby se všichni podepsali. cca 80% lidí to do té doby evidentně neudělalo
10:04 - Minuta do konce. Třetina lidí už nic nepíše a apaticky zírá před sebe. Zbytek se snaží něco dosmažit narychlo na papír.
10:05 - Ukončuju a vybírám. Jen jediný člověk se při tom snaží ještě něco dopsat-.
10:10 - Se zadávajícím a opravujícím mluvím o tom, že nejde uhlídat, aby od sebe lidi neopisovali. On vysvětluje, že je jen důležitý, aby neopisovali z mobilů a papírů, ale že od sebe můžou (pokud to nedělaj moc okatě), protože tomu stejně nikdy nedokážeme úplně zabránit a taky se bojí, že kdyby neopisovali, neudělal by to už vůbec nikdo. A my bychom pak museli vypisovat ještě daleko víc termínů a pořád ty hrůzy opravovat. Navíc opisování od sousedů má tu výhodu, že se pozná, kdo přemýšlí a opisuje jen věci, co jsou správně, a kdo nepřemýšlí a opíše každou kravinu. Pokaždé se prý najde "nějaká kravina, která se při zkoušce rozšíří jako mor."

Putinova kulturní vložka

5. prosince 2015 v 21:00 | Mad Hatter
Nuda? No co sem našel, to jsem musel zprznit...

 
 

Reklama